Václav Dlesk - VDSERVIS - Registrační pokladny, pokladní a váhové systémy

Software - aplikační, SERD

SOFTWARE | APLIKAČNÍ SW

Aplikační programy SERD OBCHOD a SERD RESTAURACE jsou managerské programy pro řízení obchodních a restauračních provozů. Programy využívají komfortní komunikace s pokladnami SERD, on-line náhledy do pokladen, atd. Programy jsou určeny pro OS Windows a jsou uživatelsky velmi příjemné. Pokud máte zájem o zaslání demoverze programů, kontaktujte nás prosím pomocí kontaktního formuláře "VAŠE DOTAZY".

Poslední verze 1.08.09 RE1, uvolněna 3.3.2006, zároveň jde o verzi pro fiskální verze pokladen.

Aplikační programy SERD OBCHOD a SERD RESTAURACE lze doplnit o modul "KARETNÍ CENTRUM", které slouží k evidenci držitelů chipových karet, programování těchto karet a sledování veškerých transakcí na registračních pokladnách SERD. Máte tak možnost zcela automaticky vést zákaznické účty a to i s možností kreditů (nákup na úvěr), používat slevové systémy, bodové systémy, atd. Součástí je i tisk mnoha statistických sestav z programu. Pro více informací nás prosím kontaktujte ...

!!! Novinka !!!  - V případě zakoupení programu SERD Obchod nebo Restaurace je nyní program SERD Pomocník součástí dodávky bez navýšení ceny.

 

SERD OBCHOD

 

SERD RESTAURACE

  Managerský program pro obchodní provozy - evidence skladových karet, propojení na registrační pokladny SERD, mnoho statistik, atd. více...   Managerský program pro restaurační provozy - evidence surovin, definice receptur, připojení na registrační pokladny SERD, mnoho statistik, atd. více...

SOFTWARE | SERD MODUL

Naše nabídka zahrnuje obchodní programy určené pro obchody, dále restaurační programy pro restaurace, pohostinství, hotely, bistra, atd., dále jednoduchý programovací manager (SERD Pomocník) pro pokladny SERD a univerzální komunikační moduly pro komunikaci pokladen SERD s jinými aplikačními programy. Programové zabezpečení vychází z dlouholeté zkušenosti a je plně podřizováno nárokům a požadavkům zákazníků.

SOFTWARE | SERD MONEY S3

Naše nabídka zahrnuje obchodní programy určené pro obchody, dále restaurační programy pro restaurace, pohostinství, hotely, bistra, atd., dále jednoduchý programovací manager (SERD Pomocník) pro pokladny SERD a univerzální komunikační moduly pro komunikaci pokladen SERD s jinými aplikačními programy. Programové zabezpečení vychází z dlouholeté zkušenosti a je plně podřizováno nárokům a požadavkům zákazníků.

SOFTWARE | SERD POMOCNÍK

Naše nabídka zahrnuje obchodní programy určené pro obchody, dále restaurační programy pro restaurace, pohostinství, hotely, bistra, atd., dále jednoduchý programovací manager (SERD Pomocník) universální pro všechny pokladny SERD. Umožňuje pohodlně programovat položky (PLU), zbožní skupiny, hlavní skupiny, datum, čas, atd., číst a archivovat kontrolní zprávy pokladny. Nepostradatelnou funkcí je programování klávesnice pokladny, včetně výtisku popisků kláves. Funkce „ON-LINE“ umožňuje sledovat na monitoru počítače na vzdálenost mnoha metrů operace prováděné na pokladně, aktuální tržby, náhled na otevřené stoly vše v reálném čase, bez omezení obsluhy pokladny.

Od 3.7.2006 je software SERD Pomocník k dispozici ve třech verzích.

  1. SERD Pomocník zdarma - (bez licence) : umožňuje pohodlně programovat položky (PLU), zbožní skupiny, hlavní skupiny, atd.. Zahrnuje komunikaci RS232, modemovou, TCP/IP.
  2. SERD Pomocník - současná verze (s licencí) : umožňuje pohodlně programovat položky (PLU), zbožní skupiny, hlavní skupiny, datum, čas, atd., číst a archivovat kontrolní zprávy pokladny. Nepostradatelnou funkcí je programování klávesnice pokladny, včetně výtisku popisků kláves. Funkce „ON-LINE“ umožňuje sledovat na monitoru počítače na vzdálenost mnoha metrů operace prováděné na pokladně, aktuální tržby, náhled na otevřené stoly vše v reálném čase, bez omezení obsluhy pokladny. Zahrnuje komunikaci RS232, modemovou, TCP/IP. (cena 990,- Kč bez DPH)
  3. SERD Pomocník + sklad - současná verze + sklad (s licencí): umožňuje pohodlně programovat položky (PLU), zbožní skupiny, hlavní skupiny, datum, čas, atd., číst a archivovat kontrolní zprávy pokladny. Nepostradatelnou funkcí je programování klávesnice pokladny, včetně výtisku popisků kláves. Funkce „ON-LINE“ umožňuje sledovat na monitoru počítače na vzdálenost mnoha metrů operace prováděné na pokladně, aktuální tržby, náhled na otevřené stoly vše v reálném čase, bez omezení obsluhy pokladny. Součástí je vedení surovinového skladu, včetně inventarizací a tisk "zrcadel". Zahrnuje komunikaci RS232, modemovou, TCP/IP. V této verzi je produkt poskytován s licenční kartou po zakoupení. Koncová cena 1 490,- Kč bez DPH.

DEMOVERZE - TRIAL 7 DNÍ bude ve verzi SERD Pomocník + sklad.

Zákazníci, kteří již vlastní software SERD Pomocník si budou moci sklad objednat za cenu rozdílu, tedy za 500,- Kč bez DPH.

V této kategorii celkem: 4   

Obrázek

SERD Modul - rozšířená verze

800,- (bez DPH)

960,- (s DPH)

Program pro pomoci kterého lze dávkově (pomocí parametrů) odesílat a načítat data do a z pokladny pomocí textových tvarů, rozšířen o více komunikačních nástrojů.

SERD Modul - rozšířená verze
Obrázek

SERD Modul - základní verze

550,- (bez DPH)

660,- (s DPH)

Program pro pomoci kterého lze dávkově (pomocí parametrů) odesílat a načítat data do a z pokladny pomocí textových tvarů.

SERD Modul - základní verze
Obrázek

SERD Money S3

1 900,- (bez DPH)

2 280,- (s DPH)

Program SERD Pomocník MONEY S3 je určen pro snadnou komunikaci všech pokladen SERD s účetním programem MONEY S3, firmy Cígler Software. Neomezený počet pokladen, uzávěrky, ON-line náhledy, modemová komunikace.

SERD Money S3
Obrázek

SERD POMOCNÍK

1 490,- (bez DPH)

1 788,- (s DPH)

Program pro práci s pokladnami SERD. Zahrnuje snadné programování základních funkčních vlastností pokladen - položky (PLU), zbožní skupiny, hlavní skupiny, datum, čas, klávesnice, atd. Číst a archivovat kontrolní zprávy.

SERD POMOCNÍK© 2010 - Václav Dlesk - VDSERVIS - Registrační pokladny, pokladní a váhové systémy